Wyniki XXV Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

W piątek, 16 grudnia w siedzibie Starostwa Powiatowego w Zambrowie oraz w Gimnazjum im. M. Kopernika w Wysokiem Mazowieckiem odbyły się rejonowe eliminacje XXV Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W eliminacjach tych wzięli udział uczniowie naszego Zespołu Szkół przygotowywani przez Panią Grażynę Szumowską. Drużynę Gimnazjum stanowili uczniowie klasy III A: Zuzanna Dąbrowska, Jakub Gawkowski i Andrzej Tyborowski. Drużynę Liceum stanowili uczniowie klasy II D: Emilia Bielska, Emilia Borowska Izabella Saniewska. Zarówno gimnazjaliści jak i licealiści znaleźli się w czołówce: i tak ekipa Gimnazjum w Zambrowie uplasowała się drużynowo  na II miejscu, a ekipa  I LO w Zambrowie na III miejscu. Ponadto Izabella Saniewska zajęła III miejsce indywidualnie. Laureaci  rejonowych eliminacji  XXV Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK otrzymali puchary oraz dyplomy, a zwycięzcy będą reprezentowali nasz region na szczeblu wojewódzkim. Wszystkim uczniom i ich opiekunom należą się gratulacje, a zdobyta wiedza na pewno przyda się w przyszłości w życiu codziennym.