Podsumowanie udziału uczniów Gimnazjum w Zambrowie w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych – etap szkolny

W dniach od 7 do 23 listopada 2016 roku odbywały się etapy szkolne Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty w Białymstoku. Konkursy te cieszą się wśród naszych uczniów dużą popularnością, ponieważ poszerzają ich umiejętności i wiedzę, a przede wszystkim laureaci mają dodatkowe punkty doliczane w  rekrutacji do szkoły ponadgimnazjalnej i są zwolnieni w całości lub części egzaminu gimnazjalnego. W tym roku przystąpiło do wszystkich konkursów 129 uczniów, z których do etapów rejonowych zakwalifikowało się 22 uczniów. Gratulujemy uczniom i nauczycielom, pod kierunkiem których się przygotowywali i trzymamy kciuki na przyszłość. Podsumowanie etapu szkolnego Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych rok szkolny 2016/2017 Wojewódzki Konkurs Biologiczny  Uczniowie biorący udział w etapie szkolnym konkursu
  1. Arasim Paulina
  2. Baczewska Wiktoria
  3. Bernatowicz Tomasz
  4. Dąbrowska Zuzanna
  5. Gawkowski Jakub
  6. Mieczkowski Oskar
  7. Modzelewska Marta
  8. Niewińska Joanna Daria
  9. Pęski Michał
  10. Skarzyński Łukasz
  11. Śledziewski Krystian
  12. Tyborowski Andrzej Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego konkursu
  1. Arasim Paulina
  2. Niewińska Joanna Daria
Wojewódzki Konkurs Chemiczny Uczniowie biorący udział w etapie szkolnym konkursu
  1. Arasim Paulina
  2. Chomko Martyna
  3. Dąbrowska Zuzanna
  4. Gałązka Julia
  5. Jastrzębska Zuzanna
  6. Kołakowski Filip
  7. Krakówka Adrian
  8. Szymkowiak Jakub
Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego konkursu Chomko Martyna Wojewódzki Konkurs Fizyczny Uczniowie biorący udział w etapie szkolnym konkursu
  1. Dąbrowska Zuzanna
  2. Gałązka Julia
  3. Jastrzębska Zuzanna
  4. Trzaska Jakub
  5. Tyborowski Andrzej
  6. Woroszyło Wiktoria
Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego konkursu Tyborowski Andrzej Wojewódzki Konkurs Geograficzny Uczniowie biorący udział w etapie szkolnym konkursu
  1. Gawkowski Jakub
  2. Godlewska Maria
Żaden z uczniów nie zakwalifikował się do etapu rejonowego konkursu Wojewódzki Konkurs Historyczny Uczniowie biorący udział w etapie szkolnym konkursu
  1. Bądzio Paulina
  2. Bernatowicz Tomasz
  3. Gałązka Julia
  4. Jastrząb Igor
  5. Jastrzębska Emilia
  6. Konopka Hubert
  7. Konopka Paweł
  8. Oleksiak Bartosz
  9. Sasinowska Aleksandra
  10. Soczyńska Natalia
  11. Suchta Emilia Ewa
  12. Szeligowska Monika
  13. Śledziewski Krystian
Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego konkursu
  1. Gałązka Julia
  2. Konopka Hubert
  3. Sasinowska Aleksandra
  4. Soczyńska Natalia
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego Uczniowie biorący udział w etapie szkolnym konkursu
  1. Arasim Paulina
  2. Babińska Julia
  3. Baczewska Wiktoria
  4. Chmielewska Wiktoria
  5. Chomko Martyna
  6. Dekutowski Eryk Karol
  7. Dębek Julia
  8. Gniazdowska Ewa
  9. Godlewska Maria
  10. Jastrząb Igor
  11. Jastrzębska Emilia
  12. Kołakowski Filip
  13. Okurowska Milena
  14. Saniewska Luiza
  15. Sasinowska Aleksandra
  16. Skudzińska Natalia
  17. Soczyńska Natalia
  18. Sroka Julia
  19. Szeligowska Monika
  20. Śledziewski Maciej
  21. Świerdzewska Sylwia
  22. Woroszyło Wiktoria
Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego konkursu Dębek Julia Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego Uczniowie biorący udział w etapie szkolnym konkursu
  1. Abdulvakhidov Daud
  2. Bajenko Timur
  3. Boldariev Marko
  4. Dzhimkantova Karina
  5. Faraponova Alisa
  6. Leonov Milan
  7. Magomedov Ruslan
  8. Niewińska Joanna Daria
  9. Prohvatilo Renat
  10. Prohvatilo Rustam
  11. Pulniashenko Mariia
  12. Soloviov Dymytro
Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego konkursu
  1. Bajenko Timur
  2. Faraponova Alisa
  3. Leonov Milan
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego Uczniowie biorący udział w etapie szkolnym konkursu
  1. Buczyńska Patrycja
  2. Kruszewska Aleksandra
  3. Ogonowska Jolanta
  4. Zjawińska Kamila Izabela
Żaden z uczniów nie zakwalifikował się do etapu rejonowego konkursu Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego Uczniowie biorący udział w etapie szkolnym konkursu
  1. Mioduszewska Weronika
  2. Saniewska Luiza
Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego konkursu Mioduszewska Weronika Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego Uczniowie biorący udział w etapie szkolnym konkursu
  1. Babińska Julia
  2. Biedrzycka Karina
  3. Bilski Adrian
  4. Chmielewska Wiktoria
  5. Derewońko Aleksandra
  6. Dębek Julia
  7. Gałązka Julia
  8. Gawkowski Jakub
  9. Gniazdowska Ewa
  10. Godlewska Anna
  11. Godlewska Maria
  12. Gronostajski Wiktor
  13. Izabela Kolińska
  14. Jastrząb Igor
  15. Klaudiusz Kalinowski
  16. Kołakowski Filip
  17. Kotowska Andżelika
  18. Krakowiak Maciej
  19. Kraszewski Kacper
  20. Krystosiak Jakub
  21. Lutostańska Julia
  22. Miazga Mateusz
  23. Modzelewska Julia
  24. Narewski Piotr
  25. Okurowska Milena
  26. Oleksiak Bartosz
  27. Saniewska Luiza
  28. Sasinowska Aleksandra
  29. Seroczyński Michał
  30. Soczyńska Natalia
  31. Śledziewski Maciej
  32. Średnicki Piotr
  33. Świerdzewska Sylwia
  34. Trzaska Jakub
  35. Zalewska Karolina
  36. Zaręba Piotr
Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego konkursu
  1. Gałązka Julia
  2. Trzaska Jakub
  3. Zalewska Karolina
Wojewódzki Konkurs Matematyczny Uczniowie biorący udział w etapie szkolnym konkursu
  1. Arasim Paulina
  2. Chomko Martyna
  3. Gałązka Julia
  4. Jastrzębska Zuzanna
  5. Krakówka Adrian
  6. Krystosiak Jakub
  7. Modzelewska Marta
  8. Rudnicki Rafał
  9. Średnicki Piotr
  10. Trzaska Jakub
  11. Tyborowski Andrzej
  12. Woroszyło Wiktoria
Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego konkursu
  1. Jastrzębska Zuzanna
  2. Krakówka Adrian
  3. Rudnicki Rafał
  4. Średnicki Piotr
  5. Trzaska Jakub
  6. Woroszyło Wiktoria