Finał wojewódzki Gimnazjady i Licealiady w aerobiku rekreacyjnym dziewcząt w Kleosinie

jQuery('#ngg-slideshow-733-13247374760-image-list').hide().removeClass('ngg-slideshow-nojs'); jQuery(function($) { jQuery('#ngg-slideshow-733-13247374760').nggShowSlideshow({ id: '733', fx: 'blindX', width: 300, height: 200, domain: 'http://zambrow.edu.pl/', timeout: 10000 }); }); W minioną sobotę, 12 marca w Kleosinie odbyły się Wojewódzkie finały Gimnazjady i Licealiady w aerobiku rekreacyjnym dziewcząt. Wzięły w nim udział drużyny zarówno z gimnazjum, jak i liceum z całego województwa podlaskiego. Nasze miasto po raz kolejny na zawodach reprezentowały dziewczęta z naszej szkoły 🙂

awodniczki przedstawiły 2-minutowy układ choreograficzny, zawierający elementy obowiązkowe, m.in.: pompki, szpagat, wagę przodem oraz elementy połączone z różnego rodzaju krokami aerobikowymi i tanecznymi. Występ naszych dziewcząt okazał się bardzo udany. Drużyna z liceum zajęła drugie miejsce w województwie, natomiast dziewczęta z gimnazjum czwarte.

W skład zespołu gimnazjum wchodzą: Julia Dębek, Aleksandra Krajewska, Wiktoria Baczewska, Weronika Mioduszewska, Marieta Michalska, Izabela Kaczyńska. Natomiast liceum reprezentowały: Weronika Zach, Aleksandra Gosk, Natalia Matynka, Karolina Truchel, Julia Rzodkiewicz i Anna Krassowska. Instruktorem grup jest pani profesor Monika Androsiuk.

Gratulujemy zarówno licealistkom, jak i gimnazjalistkom!

Tak, to był dobry tydzień dla naszej szkoły!